کانون فرهنگی وتربیتی نبوت جاسک

شرح فعالیتهای کانون ،برنامه ها وعملکرد،اطلاع رسانی

کانون فرهنگی وتربیتی نبوت جاسک - ستاد برگزاری جشن عاطفه ها در شهرستان جاسک تشکیل جلسه داد

lمحمدترکی زاده
کانون فرهنگی وتربیتی نبوت جاسک شرح فعالیتهای کانون ،برنامه ها وعملکرد،اطلاع رسانی

ستاد برگزاری جشن عاطفه ها در شهرستان جاسک تشکیل جلسه داد

به گزارش خبرگزاری پانا، در این نشست که با حضور نماینده کمیته امداد امام خمینی(ره)، معاونت پرورشی اداره آموزش وپرورش  و سایر کارشناسان حوزه ی پرورشی برگزار شد اعضای جلسه بر هماهنگی و تفاهم هر چه بیشتر کمیته امداد و آموزش و پرورش تاکید کردند.
محمدباقرجمالی معاونت پرورشی اداره آموزش وپرورش جاسک در این نشست ضمن تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس همکاری آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان را بسیار خوب و موثر دانست.

وی خاطرنشان کرد: در جشن عاطفه های امسال  کمک های نقدی  جمع آوری شده توسط مدارس به حساب همان مدرسه واریز خواهد شد و توسط مدیر مدرسه به دانش آموزان بی بضاعت و مخصوصا دانش آموزانی که تحت پوشش هیچ ارگان حمایتی نیستند ولی نیازمند محسوب می شوند اهدا خواهد شد.

جمالی افزود: درسال جاری انتظار می رود هر آموزشگاه تبدیل به یک پایگاه احسان شود و دانش آموزان بی بضاعت بتوانند با خاطره خوبی سال تحصیلی خود را آغاز کنند.

همچنین در این نشست همایون راستین نماینده کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان جاسک ضمن گزارشی از عملکرد این نهاد در رابطه با جشن های نیکوکاری و عاطفه ها  گفت :  تاریخ برگزاری جشن عاطفه ها در مدارس را روز چهارشنبه 10 مهر ماه همزمان با سایر استان های کشور دانست.
راستین گفت: نهادینه کردن فرهنگ کمک به همنوع  یکی از اهداف بزرگ اجرای این جشن در مدارس است.

در پایان این نشست اعضای ستاد به بحث و تبادل نظر پرداختند وبه منظور هرچه بهتر برگزار کردن جشن عاطفه های امسال مدرسه ی راهنمایی دخترانه عترت رابعنوان مدرسه ی نمادین برگزارکننده ی جشن عاطفه ها مشخص کردند.


موضوعات مرتبط: اخبارکانون

تاريخ : یکشنبه هفتم مهر ۱۳۹۲ | 14:27 | نویسنده : lمحمدترکی زاده |
.: Weblog Themes By SlideTheme :.